Η Επιτροπή Ισότητας Φύλων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων σάς προσκαλεί στην εκδήλωση για τη Διεθνή Ημέρα Εξάλειψης της Βίας κατά των Γυναικών (25-11), την Πέμπτη 30 Νοεμβρίου 2023, στις 18:30, στην Αίθουσα Τελετών «Γ. Μυλωνάς».
Εκδήλωση της ΕΙΦ ΠΙ_Εξάλειψη της βίας κατά των γυναικών
Σχετικά Άρθρα
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ Δ.Π.Μ.Σ. ΤΟΥ Π.Τ.Ν., ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΙ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΤΟΥ Π.Ι.