ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 15ης ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022 – ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Η ορκωμοσία των τελειοφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία την Παρασκευή 15 Απριλίου 2022 στην αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων  (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο), ως εξής:

ΩΡΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ: 12.00

Ώρα προσέλευσης στη Γραμματεία για την υπογραφή του πρωτοκόλλου ορκωμοσίας: 9.30

Επισημαίνουμε ότι επιτρέπεται η προσέλευση στην αίθουσα έως ΔΥΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ  ανά φοιτητή.

• Η είσοδος πραγματοποιείται κατόπιν επίδειξης είτε πιστοποιητικού εμβολιασμού, είτε πιστοποιητικού νόσησης, είτε βεβαίωσης αρνητικού εργαστηριακού ελέγχου με την μέθοδο PCR για κορωνοϊό COVID-19 ή αρνητικής εξέτασης με τη χρήση ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου κορωνοϊού COVID-19 (rapid test). Κατ’ εξαίρεση είναι δυνατή η είσοδος ανηλίκων ηλικίας 4 έως 11 ετών, κατόπιν διεξαγωγής και δήλωσης αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου.
  • Η χρήση προστατευτικής μάσκας, κατά προτίμηση χειρουργικής, είναι υποχρεωτική για όλους τους συμμετέχοντες και παρευρισκόμενους στην τελετή τόσο κατά την είσοδο, όσο και καθ’ όλη τη διάρκεια παραμονής τους στον χώρο διεξαγωγής της τελετής.

Από τη Γραμματεία