Καλούνται οι επιτυχόντες στις κατατακτήριες εξετάσεις ακαδ. έτους 2022-2023 να καταθέσουν στη Γραμματεία του Τμήματος αυτοπροσώπως ή μέσω νομίμως εξουσιοδοτημένου προσώπου ή να αποστείλουν ταχυδρομικά ή με υπηρεσία ταχυμεταφοράς άμεσα, τα εξής δικαιολογητικά για την εγγραφή τους:

Απαιτούμενα δικαιολογητικά:

1. Αίτηση εγγραφής (Για την αίτηση πατήστε εδώ)
  2. Εκτυπωμένο και υπογεγραμμένο το “Έντυπο Επικαιροποίησης Προσωπικών Στοιχείων Φοιτητή” (βρείτε το έντυπο πατώντας εδώ).
  3. Εκτυπωμένο και υπογεγραμμένο το έντυπο “Δήλωση Ενημέρωσης για τον Κανονισμό Προσωπικών Δεδομένων” (βρείτε το έντυπο πατώντας εδώ).
  4. Φωτοτυπία ταυτότητας
  5. Μία (1) φωτογραφία τύπου ταυτότητας
  6. Δήλωση Μαθημάτων (για την αίτηση πατήστε εδώ, για μαθήματα και οδηγίες πατήστε εδώ και για τον οδηγό σπουδών πατήστε εδώ)

Σημειώνεται ότι η εξεταστική του Φεβρουαρίου ξεκινάει στις 23 Ιανουαρίου 2023. Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα εξετάσεων στον παρακάτω σύνδεσμο.

Ταχυδρομική Διεύθυνση:

Γραμματεία Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών