Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2019
A+ R A-

Πρόγραμμα και Ομάδες για τα εργαστήρια του μαθήματος "Διδακτική Μαθηματικών ΙΙ"

 

Τα εργαστήρια της "Διδακτικής των Μαθηματικών ΙΙ" πραγματοποιούνται στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, τις μέρες και ώρες που αντιστοιχούν σε κάθε ομάδα (Α, Β) και παρουσιάζονται στον επόμενο πίνακα.

Ακολουθούν πίνακες με τους εγγεγραμμένους σε κάθε ομάδα.

Εργαστήρια

 

Ομάδα Α

1ο

2ο

3ο

4ο

5ο

Ημερομηνία

28/02/2019

14/03/2019

28/03/2019

04/04/2019

11/04/2019

Ώρα

12:00-13:30

12:00-13:30

12:00-13:30

12:00-13:30

12:00-13:30

Ομάδα Β

1ο

2ο

3ο

4ο

5ο

Ημερομηνία

28/02/2019

14/03/2019

28/03/2019

04/04/2019

11/04/2019

Ώρα

13:30-15:00

13:30-15:00

13:30-15:00

13:30-15:00

13:30-15:00

 

Α΄ ΟΜΑΔΑ

Α.Μ.

Επώνυμο

Όνομα

 

 

6809

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

6929

ΤΕΚΕΔΗ

ΖΩΗ

6728

ΑΔΕΙΛΙΝΗ

ΑΓΑΠΗ

6924

ΣΥΡΠΑ

ΣΤΕΛΛΑ

6768

ΓΟΥΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

6978

ΠΑΤΣΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6801

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ

ΜΑΡΙΑ

6952

ΦΙΝΕ

ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

6854

ΜΠΑΣΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6946

ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6797

ΚΑΝΑΡΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6914

ΣΙΑΡΑΨΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6881

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

6890

ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6873

ΟΥΡΕΪΛΙΔΗ

ΕΙΡΗΝΗ

6888

ΠΑΠΠΑ

ΑΡΕΤΗ

7011

ΠΑΝΑΓΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

6966

ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

6789

ΚΑΖΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6849

ΜΠΑΛΑΦΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

6825

ΚΩΤΣΙΝΑ

ΕΛΠΙΔΑ

6844

ΜΙΓΔΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

6766

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

6957

ΦΡΑΝΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

6521

ΜΑΤΣΑ

ΕΥΔΟΚΙΑ

6448

ΓΚΡΙΛΛΑ

ΑΝΘΟΥΛΑ

6977

ΚΑΛΤΣΙΟΥΝΗ

ΣΟΦΙΑ

6945

ΤΣΕΝΕΜΠΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6795

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

6839

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΑΝΝΕΖΑ-ΜΑΡΙΑ

6737

ΑΥΓΕΛΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

6819

ΚΟΥΡΙΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

6787

ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

6853

ΜΠΑΡΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

 

Β΄ ΟΜΑΔΑ 

Α.Μ.

Επώνυμο

Όνομα

6824

ΚΩΤΣΑΝΑ

ΕΛΕΝΗ

6859

ΜΠΛΟΥΓΚΑΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6971

ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΗ

6974

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6733

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6808

ΚΑΤΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΥΛΒΙΑ

6994

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ

ΕΛΕΝΗ

6617

ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6843

ΜΗΤΣΕΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ

6967

ΨΥΛΛΙΑ

ΕΛΕΝΗ

6817

ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

6858

ΜΠΙΤΤΑ

ΠΑΝΩΡΑΙΑ

6889

ΠΑΤΣΙΑΒΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ

6894

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

6752

ΒΡΑΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6899

ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7006

ΜΠΟΥΚΑ

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

6902

ΡΑΜΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6812

ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6875

ΠΑΖΑΡΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6556

ΝΤΑΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6542

ΜΠΙΡΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ

 

6529

ΜΟΥΡΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

6865

ΝΑΤΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

7362

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6903

ΡΑΠΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

6998

ΖΑΓΚΑΝΙΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

7370

ΠΑΣΑ

ΙΩΑΝΝΑ

6798

ΚΑΡΑΒΙΔΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6862

ΜΠΡΑΒΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

6189

ΜΠΟΥΚΑ

ΜΑΡΙΑ

7329

ΚΡΕΜΗ

ΜΑΡΙΑ

6986

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6784

ΖΩΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

7371

ΠΑΦΥΛΑ

ΕΛΕΝΗ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Παιδαγωγικό Τμήμα Νηπιαγωγών
Μεταβατικό Κτήριο
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
45110 - Πανεπιστημιούπολη
Ιωάννινα

Χάρτης

map

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

campus